ZAKLADKI2
ZAKLADKI2

IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY "IMPART" MIECZYSŁAW WATZA zajmuje się profesjonalną produkcją i kompleksową realizacją imprez kulturalnych, koncertów, widowisk, spektakli, recitali, festynów, dni miast, dożynek, pikników, biesiad, bali, konferencji, szkoleń, akcji promocyjnych, firmowych spotkań integracyjnych i wszelkich okolicznościowych eventów z udziałem znanych, lubianych i godnych polecenia artystów, zespołów muzycznych, kabaretów, aktorów, konferansjerów oraz obsługą techniczną w zakresie nagłośnienia, oświetlenia, projekcji multimedialnych i montażu zadaszonych scen.

IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY "IMPART" MIECZYSŁAW WATZA powstał w 1993 roku.

Właścicielem firmy jest Mieczysław Watza – absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po rozpoczęciu studiów pracował w Studenckiej Agencji Radiowej, a od 1980 do 1990 roku w klubach studenckich Torunia (m.in. w SKPT „Od Nowa” jako etatowy pracownik UMK). Na początku lat dziewięćdziesiątych rozpoczął pracę w Tczewskim Domu Kultury, a później w Klubie Studentów Wybrzeża „Żak”
w Gdańsku. Przez dwadzieścia pięć lat działalności IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY „IMPART” zapewnił wiele różnych atrakcji artystycznych dla ośrodków kultury, urzędów miejskich, gminnych, firm, stowarzyszeń i fundacji itp. Szczególną satysfakcję przyniosło dziesięć biesiad pn. „Koźlaki Bielkowskie” dla Browaru Amber w Bielkówku, cykl wakacyjnych koncertów w namiocie „Żywca” w Gdyni w latach 2000 i 2001, „Elbląska Strefa Kibica UEFA Euro 2012”, współpraca z Media Saturn Holding Polska, Radiem Kolor, PGE czy Kompanią Węglową S.A.

AKTUALNOŚCI

Impresriat Artystyczny „IMPART”
Mieczysław Watza

83-110 Tczew ul. Żwirki 52
NIP: 593-103-91-65

tel. kom.: +48 602 804329
e-mail: impart@impart.pl